Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Girişimsel Radyoloji Derneği’nin (TGRD) düzenlediği 14. TGRD Yıllık Toplantısı; 19 – 23 Nisan 2019 tarihleri arasında, İstanbul Hilton Bosphorus Kongre Merkezi’nde, EVIS 2019 (EndoVascular and Interventional Symposium) ile birlikte ortak uluslararası toplantı şeklinde düzenlenecektir. Bu yıl gerçekleştirme fırsatı bulduğumuz uluslararası özellikte ortak toplantımıza TGRD adına sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Toplantımızın uluslararası özelliğinin zenginleşmesi adına katkılarından ötürü, danışma kuruluna, başta Prof. Dr. Bülent Arslan olmak üzere, şükranlarımızı sunarız. 

Uluslararası Bilimsel ve Danışma Kurulumuz ile birlikte yüksek düzeyli ve merak uyandıracak bir bilimsel program hazırlamaktayız. Toplantımızda girişimsel radyolojideki bilimsel son gelişmelerin ve güncel uygulamaların sunulması ve karşılaştığımız sorunlara çözümler üretilmesi hedeflenmektedir. Bunlar, alanlarında tanınmış uzman olan çok değerli ulusal ve uluslararası bilim insanlarının katılımıyla tartışılacaktır. Bu doğrultuda konferanslar, atölye çalışmaları, paneller ve çalıştaylar programda yer alacaktır.

Ortak toplantımıza girişimsel radyolojiye gönül vermiş meslektaşlarımızın yanında konuya ilgi duyan asistan hekimlerimizin de katılımlarını bekliyoruz.

Toplantımızın diğer bir amacı da meslektaşlarımızla sektör temsilcilerinin buluşmasını sağlayarak yoğun bilgi alışverişine olanak tanımasıdır.

Özenle hazırlanmış yoğun bir bilimsel programın olacağı “14. TGRD Yıllık Toplantısı ve EVIS 2019” uluslararası ortak toplantısında siz değerli meslektaşlarımızı aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

19 – 23 Nisan 2019 tarihinde İstanbul’da buluşmak üzere saygılar sunarız.

Prof. Dr. Mehmet Halil ÖZTÜRK                                                                       Prof. Dr. Devrim AKINCI
TGRD Başkanı                                                                                                          Bilimsel Kurul Başkanı